Coli's Resort

Dasma

Coli’s Event do te thote ” Magji, sherbim I standarteve më të fundit, profesionalizem” . Jemi te bindur qe dashuria e cdo cifti do merrte bukurin e duhur vetem ne keto ambjente të veçanta të pa harrueshme .

Hotel Coli's

Pavarësisht nëse jeni vetem, çift apo një grup miqsh, ne do të sigurohemi që të bejme më të mirën në Coli's Hotel, duke zgjedhur dhomën që përshtatet më mirë për ju. Ne ju ofrojme qetesi Dhe komoditet me dhomat tona.

Gran Caffè Garibaldi

Gran Caffè Garibaldi Eshte Nga Kafet Me Te Mira Qe Keni Provuar Ndonjehere Te Importuara Nga Italia Jemi Te Vetmit Qe Ofrojme Kete Kafe Per Tregun Shqiptar Cilesi e Garantuar Dhe Shije Perfekte.

Disa Foto Nga Resorti Jone

Deshironi Te Na Kontaktoni?

Kliko Butonin Me Poshte Per Te Na Kontaktuar!

Na Kontaktoni