IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

 

 

 

Coli’s Event  do te thote ” Magji, sherbim I standarteve më të fundit, profesionalizem” . Jemi te bindur qe dashuria e cdo cifti do merrte bukurin e duhur vetem ne keto ambjente të veçanta të pa harrueshme . Deshironi nje dasem per ta kujtuar me emocione gjate gjithe jetes? Keni enderruar gjithmon per nje dasem madheshtore?  Ju prezantojme me ambientin me fantastik te vitit. Cdo cift do donte qe dita e tyre e marteses te ishte si ne enderr ne nje mbreteri ku princi dhe princesha jeni ju mos nguroni te beni endren tuaj realitet . Ne ofrojmë menu të dedikuara për dasmat tuaja me çmimet nga më favorizueset në treg. Nje nga ambjentet tona me te vecanta eshte dhe Colis Pishina. Me ardhjen e veres ambjentet e saj jane te arritshme per te gjithe ju para fillimit te dasmave apo gezimeve te tjera qe ju mendoni te organizoni. Sdo te kishte vend me perfekt sesa njerezit tuaj te mblidheshin prane Colis Pishina duke konsumuar nje koktejl te fresket qe festa te nise me ritmin e duhur.

Call Now ButtonCall