Coli's Hotel

Pavarësisht nëse jeni vetem, çift apo një grup miqsh, ne do të sigurohemi që të bejme më të mirën në Coli's Hotel, duke zgjedhur dhomën që përshtatet më mirë për ju. Ne ju ofrojme qetesi Dhe komoditet me dhomat tona.

Coli's Event

Coli’s Event do te thote ” Magji, sherbim I standarteve më të fundit, profesionalizem” . Jemi te bindur qe dashuria e cdo cifti do merrte bukurin e duhur vetem ne keto ambjente të veçanta të pa harrueshme . Deshironi nje dasem per ta kujtuar me emocione gjate gjithe jetes? Keni enderruar gjithmon per nje dasem madheshtore? Ju prezantojme me ambientin me fantastik te vitit. Cdo cift do donte qe dita e tyre e marteses te ishte si ne enderr ne nje mbreteri ku princi dhe princesha jeni ju mos nguroni te beni endren tuaj realitet . Ne ofrojmë menu të dedikuara për dasmat tuaja me çmimet nga më favorizueset në treg. Nje nga ambjentet tona me te vecanta eshte dhe Colis Pishina. Me ardhjen e veres ambjentet e saj jane te arritshme per te gjithe ju para fillimit te dasmave apo gezimeve te tjera qe ju mendoni te organizoni. Sdo te kishte vend me perfekt sesa njerezit tuaj te mblidheshin prane Colis Pishina duke konsumuar nje koktejl te fresket qe festa te nise me ritmin e duhur.

Coli's Bar & Lounge
Coli's Bar & Lounge…
Coli's Bar & Lounge
Coli's Bar & Lounge
Coli's Bar & Lounge

Nëse kërkoni një ambjent ku mund të çlodheni nga puna e perditshme apo dëshironi të konsumoni diçka gjate kohës suaj të lire ju ftojmë në barin Colis.Në qëndër është kafja Grand Café Garibaldi me shije të veçantë që ne e ofrojmë posacërisht për ju. pije nga më të thjeshtat e deri tek më luksozet. Për të qënë pran jush bari jon ofron Vend per parkim e wifi falas kështu që ejani pran nesh pasi fokusi I Bar Colis jeni ju Ne bëjmë gjithçka për të ju bërë të ndiheni mire e plotë energji për jetën. Ne ofrojmë argëtim për të vegjlit tuaj, Me standarte nga më cilësoret gëzojmë dhe zgjojmë imagjinatën dhe fantazinë e tyre. Mos harroni të kaloni në këndin e lojrave të Colis, sepse aty do të gjeni vetëm fëmije të lumtur.

Coli's Pizza

Ejani Dhe Provoni Picen Me Te Mire Ne Qytet

Coli's Pizza
Coli's Pizza
Coli's Pizza
Coli's Pizza
Gran Caffè Garibaldi

Gran Caffè Garibaldi Eshte Nga Kafet Me Te Mira Qe Keni Provuar Ndonjehere Te Importuara Nga Italia Jemi Te Vetmit Qe Ofrojme Kete Kafe Per Tregun Shqiptar Cilesi e Garantuar Dhe Shije Perfekte.

Gran Caffè Garibaldi
Gran Caffè Garibaldi
Gran Caffè Garibaldi
Gran Caffè Garibaldi